Ubytování v srdci Moravského Krasu

Hotel Olberg nabízí moderní ubytování v komfortních jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Prostorné apartmány se čtyřmi lůžky mohou využít například rodiny s dětmi. Naše barevné pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, moderním nábytkem a LED televizí. Vysoušeč vlasů a froté je rovněž součástí vybavení všech pokojů. Bezdrátové připojení k internetu je k dispozici ve všech prostorách hotelu zdarma. Celkem můžeme ubytovat 41 osob v 17 pokojích. Snídaně formou bohatého rautu podáváme pro naše hosty v restauraci od 8:00 do 10:00 hodin. Pro ty, kteří potřebují odjet v brzkých hodinách nebo naopak raději snídají později, rádi připravíme balíček s sebou. Check-in od 14h do 17h.  

Jednolůžkový pokoj

Útulný pokoj s lůžkem o šíři 150 cm je vhodný pro jednu osobu, ale pohodlně se vyspí i dvě děti. K dispozici máme dva pokoje tohoto typu.

Dvoulůžkový Standard pokoj

Pohodlný pokoj ve svěžích barvách si hned oblíbíte.Velká manželská postel nebo dvě oddělená lůžka patří k vybavení celkem osmi pokojů tohoto typu. 

Dvoulůžkový Superior pokoj

Prosvětlený pokoj, který je oproti Standardu prostornější, má navíc také miniledničku a klimatizaci. Celkem si můžete rezervovat čtyři, dva z nich disponují rozkládací pohovkou pro 2 osoby.

Apartmán

Prostorné dvoupokojové apartmány jsou celkem tři, dva disponují manželskou postelí, která lze rozdělit na samostatná lůžka a rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Třetí nabízí dvě manželské postele či 4 oddělená lůžka a navíc má klimatizaci a miniledničku. U všech apartmánů je vždy jeden pokoj průchozí.