Masáže

„Zkalená voda se vyčistí, je-li v klidu“.     Lao´c

Jmenuji se Markéta Laura Vladíková a ráda vás uvítám u nás v hotelu na masážích. 

Při jejich provádění se snažím být zprostředkovatelem, který umožňuje za působení hudby, aromaterapie, dechu, relaxace a pečujícího doteku navodit u klienta maximální stav uvolnění. Čím více se člověk dokáže uvolnit a oprostit od vnějšího světa i vlastních myšlenek, tím lépe a hlouběji se jeho tělo začne regenerovat. Zvláčnění svalů, uvolnění vaziv, kloubů, působení na tlakové body a důležité uhlazení energií po těchto zásazích, to vše masáže obsahují. Přes tělesné uvolnění někdy dochází i k hlubším ponorům do našeho podvědomí a problémy, které člověka trápí se mohou během masáže zmírnit či odeznít. Někdy třeba jen tím, že si dopřejeme péči a dáme pozornost tomu nejdůležitějšímu – sobě. 

Ráda vás tímto procesem budu provázet.

 

HARMONIZUJÍCÍ MASÁŽ CELÉHO TĚLA

Při této masáží se pracuje s osou páteře, intuitivní reflexologií, tlakovými body, uvolněním kloubních spojení, meridiány a někdy také s barvami a energií. Cílem masáže je harmonizace fyzických i duševních pochodů a v některých případech může dojít také k otevření hlubších úrovní duše. Zážitek prohloubí aplikace individuálního výběru esenciálních olejů.

90 min | 1 500 Kč

 

MASÁŽ HÝŽDÍ, KŘÍŽOVÉ OBLASTI A ZAD

Vhodná zejména při blokádách v kyčlích, v kříži, podél páteře, mobilizuje lopatky, uvolňuje a regeneruje. Masáž probíhá v lehu na břiše. Možnost i baňkování + tepání. 

45 min | 750 Kč

 

MASÁŽ ZADNÍ ČÁSTI TĚLA (RELAXAČNÍ MASÁŽ)

Relaxační masáž zadní části těla, uvolnění těla i duše. V zimních měsících je možnost prohřátí lávovými kameny.

60 min | 1000 Kč

 

MASÁŽ HLAVY, OBLIČEJE, ŠÍJE A RAMEN V LEHU NA ZÁDECH 

Při přetížené či negativní mysli a napětí, špatném spánku, při neschopnosti „vypnout mysl“. Masáž je určená k obnově duševních sil a je zakončena zvukovou lázní. 

45 min | 750 Kč

 

REFLEXOLOGIE PLOSEK A MASÁŽ CELÝCH NOHOU 

Vhodná zejména pro ty, kteří nadměrně pracují ve stoje, má pozitivní vliv na orgány i celé tělo. Rehabilitace kloubních spojení, ulevující baňkování v okolí bolestivých kloubů s následným rozmasírováním

45 min | 750 Kč

 

Lymfatická MADERO masáž

Masáž k vyhlazování kůže, odvodňování tkání, stimulaci lymfy, prokrvení a okysličení zatuhlých tkání a prevenci žilní nedostatečnosti především na partiích hýždí, boků a nohou. Ruční rozmasírování zatuhlých míst a následně masáž dřevěnými pomůckami s ohlazenými výstupky působícími hlouběji do tkání, vhodné doplnit masáží na stroji Rolletic    

45 min | 1000 Kč        

ROLLETIC 

Rolletic® Original je masážní stroj, který dokáže jako jeden z mála skutečně tvarovat postavu, zpevnit problematické partie a částečně odstranit nebo alespoň zmírnit problémy s celulitidou. Díky svým přesvědčivým a mnohokrát prokázaným výsledkům se dnes Rolletic® řadí mezi nejpoužívanější a nejúčinnější přístroje na formování postavy a řešení problémů celulitidy po celém světě.

30 min | 350 Kč

                                                 

Masáž ROLLETIC pro DVA

zahrnuje 2x 30min ruční masáže a 2x 30min strojové, partneři se během hodiny vystřídají na lůžku i na stroji      

60min | 1700 Kč

 

Duchovní poradna spojená s výkladem karet, aura-somou, tádé svícemi s lokální masáží a zvukovou lázní

možnost nahlédnout skrze karty do vámi zadaného problému a následně aplikovat další metody harmonizace

60min | 800 Kč

 

TANDEM masáže

pro páry či přátele, možnost domluvit si souběžnou masáž ve stejném čase

45min  | 1500 Kč

 

4 RUČNÍ  KRÁLOVSKÁ YIN-YANG masáž      

masáž zadní části těla včetně rukou prováděná maséry (muž+žena)

45min | 1500 Kč

BAŇKOVÁNÍ

zad, nohou, okolo kloubních spojení, průdušek či podbřišku lze domluvit dle zdravotních potíží individuálně nebo jako součást vybrané masáže. Aplikace baněk je doplněna masáží silikonovou baňkou a následnou ruční masáží.

Metoda odvádí horkost z těla, prokrvuje do hloubky staré zatuhliny, ulevuje, odvádí napětí i akutní bolest.

30min | 500 Kč

 

 

 

Chcete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na 734 446 291 nebo pošlete mail na hotel@olberg.cz.