Masáže

„Zkalená voda se vyčistí, je-li v klidu“.     Lao´c

Jmenuji se Markéta Laura Vladíková a ráda vás uvítám u nás v hotelu na masážích. 

Při jejich provádění se snažím být zprostředkovatelem, který umožňuje za působení hudby, aromaterapie, dechu, relaxace a pečujícího doteku navodit u klienta maximální stav uvolnění. Čím více se člověk dokáže uvolnit a oprostit od vnějšího světa i vlastních myšlenek, tím lépe a hlouběji se jeho tělo začne regenerovat. Zvláčnění svalů, uvolnění vaziv, kloubů, působení na tlakové body a důležité uhlazení energií po těchto zásazích, to vše masáže obsahují. Přes tělesné uvolnění někdy dochází i k hlubším ponorům do našeho podvědomí a problémy, které člověka trápí se mohou během masáže zmírnit či odeznít. Někdy třeba jen tím, že si dopřejeme péči a dáme pozornost tomu nejdůležitějšímu – sobě. 

Ráda vás tímto procesem budu provázet.

 

HARMONIZUJÍCÍ MASÁŽ CELÉHO TĚLA

Při této masáží se pracuje s osou páteře, intuitivní reflexologií, tlakovými body, uvolněním kloubních spojení, meridiány a někdy také s barvami a energií. Cílem masáže je harmonizace fyzických i duševních pochodů a v některých případech může dojít také k otevření hlubších úrovní duše. Zážitek prohloubí aplikace individuálního výběru esenciálních olejů.

90 min | 1 400 Kč

 

MASÁŽ HLAVY, OBLIČEJE, ŠÍJE A RAMEN V LEHU NA ZÁDECH 

Při přetížené či negativní mysli a napětí, špatném spánku, při neschopnosti „vypnout mysl“.

30 min | 500 Kč

45 min | 730 Kč

 

MASÁŽ PLOSEK NOHOU A LÝTEK (REFLEXOLOGIE)

Vhodná zejména pro ty, kteří nadměrně pracují ve stoje, má pozitivní vliv na orgány i celé tělo.

30 min |500 Kč

45 min | 730 Kč

 

MASÁŽ ZADNÍ ČÁSTI TĚLA (SPORTOVNÍ MASÁŽ)

Masáž se doporučuje před nebo po větším sportovním výkonu, pro maskulinní typy postav, kteří potřebují cítit intenzivněji působící dotek, mobilizuje klouby nohou a lopatek. Masáž obsahuje i údery jako je tepání.

45 min | 730 Kč

 

MASÁŽ HÝŽDÍ, KŘÍŽOVÉ OBLASTI, ZAD, ŠÍJE A KRKU

Vhodná zejména při blokádách v kyčlích, v kříži, podél páteře či krku, mobilizuje lopatky, uvolňuje a regeneruje. Masáž probíhá v lehu na břiše.

45 min | 730 Kč

 

MASÁŽ PRSTŮ, DLANÍ, CELÝCH RUKOU, RAMEN A PRSNÍCH SVALŮ 

Vhodná při nadměrném zatížení horních končetin. 

30 min | 500 Kč

Masáž horních končetin doplněná o masáž horní třetiny zad při bolestech v oblasti trapézu či lopatek.

45 min | 730 Kč 

 

MASÁŽ BŘICHA

Doporučuje se při trávicích potížích či problémech se solar plexem. Masáž je možné kombinovat i s Tádé svíčkou či také masáží hlavy, čímž dochází k relaxaci mysli i trávení. 

15 min | 250 Kč 

 

ROLLETIC 

Rolletic® Original je masážní stroj, který dokáže jako jeden z mála skutečně tvarovat postavu, zpevnit problematické partie a částečně odstranit nebo alespoň zmírnit problémy s celulitidou. Díky svým přesvědčivým a mnohokrát prokázaným výsledkům se dnes Rolletic® řadí mezi nejpoužívanější a nejúčinnější přístroje na formování postavy a řešení problémů celulitidy po celém světě.

30 min | 350 Kč

 

 

RITUÁL S TÁDÉ SVÍČKOU

Terapeutická svíčka konického tvaru, která se přikládá na tělo pacienta, při svém hoření vytváří lokálně podtlak, prokrvení a detoxikaci zablokovaných míst. Ideálně se kombinuje s vizualizací či kladnými prohlášeními. Je vhodná pro ukončování nějakých životních událostí, kdy spolu s hořením člověk vědomě opouští staré vzorce a návyky. Nebo také jako podpora při zahajování nového životního plánu či zbavování se strachu z neznáma. Rituál je vhodný pro čakrovou terapii, tedy práci s jednotlivými energetickými centry. Součástí je také lokální aroma masáž.

30 min | 300 Kč

 

Chcete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na 734 446 291 nebo pošlete mail na hotel@olberg.cz.