V srdci Moravského krasu

Užijte si krásu přírody v každém ročním období!

Více...

U nás myslíme na ostatní a dodržujeme zásady 3R.
Cítit se bezpečně je naší společnou zodpovědností.
Přejeme Vám pobyt plný radosti

Užijte si u nás skvělý relax

Přijďte k nám načerpat novou energii

Více...

Dům přírody Moravského krasu je moderní návštěvnické středisko se zábavně - naučnou vnitřní a venkovní expozicí a 3D kinem. Můžete se tu aktivně zapojit do poznávání a objevování.

Relaxační a welnes pobyty ve vybraných regionech jistě dodají všem, kteří volají po odpočinku a načerpání sil, to potřebné. Ale spousta rekreantů nehodlá jen nečinně přihlížet, pozorovat či bezcílně se toulat krajem. Kdo rozumně prokládá oddech s poznávacími pobyty a exkurzemi, bude zase o něco chytřejší. Poznávejme tedy svůj, ale i jiný kraj. Všude je co k vidění…

S návštěvou regionu Moravský kras jsou spjaty, jak jinak, jeskyně a propast Macocha. Svézt se ekovláčkem, vystoupat lanovkou na můstky nebo se pokochat okolní přenádhernou přírodou ale nestačí. Zvláště když v blízkém okolí je toho ještě tolik, co turisté ze vzdálených oblastí nemohou jen tak minout.

Dovolená, byť jenom krátká, nemusí být nutně vždy jenom nicneděláním, povalováním se nebo klidným relaxováním, podobným „gaučingu“. Vyznavači aktivního a sportovního oddechu, posléze i milovníci adrenalinových sportů by mohli vyprávět. Zažít vzrušení a pocity něčeho nového, neopakovatelného, jedinečného může být zvláštním druhem relaxu. I v Moravském krasu se najde spousta námětů a tipů na takové rekreování, a vůbec nemusíte rovnou skákat bungee jumping.

"Úroveň pokojů je vynikající a velmi příjemné prostředí. Vše pro práci a odpočinek od wifi po postel na úrovni. Poměr ceny/výkon je ve srovnání s jinými ubytovacími zařízeními nadstandardní a vřele doporučuji stejně tak jako se při služebních cestách do této lokality velmi rád vrátím."

Miroslav Cába

"Pobyt se nám velice líbil. Vybavení bylo moderní a personál příjemný. Velice praktické bylo, že hotel má vlastní restauraci, proto není nutné hledat, kde bychom si dali večeři. Velice bych vyzdvihla snídani, nejdříve jsme si vybírali z cca 5 jídel (míchaná vajíčka, párky, palačinky..), dále jsem měli na výběr káfu či čaj a k tomu jsme ještě dostali dostatek pečiva s máslíčky, marmeládou, medem a paštikou."

Markéta

"Velmi pěkný a vkusně zařízený hotel, s výbornou obsluhou a službami, opravdu příjemné překvapení v tak klidném místě. Vřele doporučujeme...jako výchozí základna pro výlety do okolí."

František Musil

Kontakt

Restaurace a hotel Olberg
Olomučany 58
679 03 Olomučany
HOTEL: +420 734 446 291
RESTAURACE: +420 734 440 088
olberg@olberg.cz
restaurace@olberg.cz

facebookyoutube

Hotel Olberg v Olomoučanech hodnocení