V srdci Moravského krasu

Užijte si krásu přírody v každém ročním období!

Více...

U nás myslíme na ostatní a dodržujeme zásady 3R.
Cítit se bezpečně je naší společnou zodpovědností.
Přejeme Vám pobyt plný radosti

Užijte si u nás skvělý relax

Přijďte k nám načerpat novou energii

Více...

Hotel Olberg nabízí kvalitní moderní ubytování v srdci Moravského krasu. Ubytovat se můžete v komfortních jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích nebo rodinných apartmánech se čtyřmi lůžky. Celkově je k dispozici 17 pokojů a maximálně lze ubytovat 41 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, LED televizí, kvalitním nábytkem z masivu a internetovým WiFi připojením zdarma. Výhodou je vlastní parkoviště přímo u hotelu a soukromé wellness centrum.

Snídaně jsou podávány v restauraci formou rautu od 8:00 do 10:00 hod. V jiných časech dle domluvy, v případě brzkého odjezdu rádi připravíme snídaňový balíček.

 

Pro nejlepší cenu pokračujte na on-line rezervaci >>

 

Jednolůžkový pokoj 2x

jedno lůžko o šíři 150 cm

Dvoulůžkový Standard pokoj 8x

na jeden z těchto pokojů je možné umístit přistýlku pro 1 osobu

Dvoulůžkový Superior 4x

dva z těchto pokojů nabízí rozkládací gauč pro 2 osoby

Apartmán 3x

dva z těchto pokojů nabízí rozkládací gauč pro 2 osoby

"Úroveň pokojů je vynikající a velmi příjemné prostředí. Vše pro práci a odpočinek od wifi po postel na úrovni. Poměr ceny/výkon je ve srovnání s jinými ubytovacími zařízeními nadstandardní a vřele doporučuji stejně tak jako se při služebních cestách do této lokality velmi rád vrátím."

Miroslav Cába

"Pobyt se nám velice líbil. Vybavení bylo moderní a personál příjemný. Velice praktické bylo, že hotel má vlastní restauraci, proto není nutné hledat, kde bychom si dali večeři. Velice bych vyzdvihla snídani, nejdříve jsme si vybírali z cca 5 jídel (míchaná vajíčka, párky, palačinky..), dále jsem měli na výběr káfu či čaj a k tomu jsme ještě dostali dostatek pečiva s máslíčky, marmeládou, medem a paštikou."

Markéta

"Velmi pěkný a vkusně zařízený hotel, s výbornou obsluhou a službami, opravdu příjemné překvapení v tak klidném místě. Vřele doporučujeme...jako výchozí základna pro výlety do okolí."

František Musil

Kontakt

Restaurace a hotel Olberg
Olomučany 58
679 03 Olomučany
HOTEL: +420 734 446 291
RESTAURACE: +420 734 440 088
olberg@olberg.cz
restaurace@olberg.cz

facebookyoutube

Hotel Olberg v Olomoučanech hodnocení