V srdci Moravského krasu

Užijte si krásu přírody v každém ročním období!

Více...

U nás myslíme na ostatní a dodržujeme zásady 3R.
Cítit se bezpečně je naší společnou zodpovědností.
Přejeme Vám pobyt plný radosti

Užijte si u nás skvělý relax

Přijďte k nám načerpat novou energii

Více...

K aktivnímu odpočinku jsme pro Vás zařídili půjčovnu sportovních potřeb přímou v hotelu Olberg. Půjčovna vznikla za podpory spolufinancování z Evropské unie z Programu rozvoje venkova a ze soukromých prostředků realizátora a provozovatele firmy FPO s.r.o. z Blanska. Cílem této půjčovny je zpříjemnění a zpestření pobytu našich hostů.

Sortiment půjčovny je velice obsáhlý a na výběr je zde z vybavení jak pro letní, tak i pro zimní radovánky dětí i dospělých. Za rozumné ceny u nás naleznete vždy kvalitní a pestré vybavení pro velmi oblíbenou cyklistiku, in-line bruslení, nordic walking, zimní sporty či dobrodružství na vodě.  Máme zde i nevšední sportovní potřeby jako jsou skákací boty, dvojkolo či elektrická vozítka SEGWAY.

Více informací o sortimentu, cenách a půjčení získáte u personálu hotelu, tel.: 733 644 466 nebo na www.kamvblansku.cz

 

Ukázka vybavení pro aktivní dovolenou v Moravském krasu

"Úroveň pokojů je vynikající a velmi příjemné prostředí. Vše pro práci a odpočinek od wifi po postel na úrovni. Poměr ceny/výkon je ve srovnání s jinými ubytovacími zařízeními nadstandardní a vřele doporučuji stejně tak jako se při služebních cestách do této lokality velmi rád vrátím."

Miroslav Cába

"Pobyt se nám velice líbil. Vybavení bylo moderní a personál příjemný. Velice praktické bylo, že hotel má vlastní restauraci, proto není nutné hledat, kde bychom si dali večeři. Velice bych vyzdvihla snídani, nejdříve jsme si vybírali z cca 5 jídel (míchaná vajíčka, párky, palačinky..), dále jsem měli na výběr káfu či čaj a k tomu jsme ještě dostali dostatek pečiva s máslíčky, marmeládou, medem a paštikou."

Markéta

"Velmi pěkný a vkusně zařízený hotel, s výbornou obsluhou a službami, opravdu příjemné překvapení v tak klidném místě. Vřele doporučujeme...jako výchozí základna pro výlety do okolí."

František Musil

Kontakt

Restaurace a hotel Olberg
Olomučany 58
679 03 Olomučany
HOTEL: +420 734 446 291
RESTAURACE: +420 734 440 088
olberg@olberg.cz
restaurace@olberg.cz

facebookyoutube

Hotel Olberg v Olomoučanech hodnocení