V srdci Moravského krasu

Užijte si krásu přírody v každém ročním období!

Více...

U nás myslíme na ostatní a dodržujeme zásady 3R.
Cítit se bezpečně je naší společnou zodpovědností.
Přejeme Vám pobyt plný radosti

Užijte si u nás skvělý relax

Přijďte k nám načerpat novou energii

Více...

Přijďte si vyzkoušet lezení na naší venkovní lezecké stěně v areálu hotelu Olberg!

Venkovní lezecká stěna s výškou stěny 8m je osázena expres sety v sedmi liniích. Vybrat si můžete ze 14 lezeckých cest různých obtížností. Stěna je vhodná pro úplné začátečníky, děti i pokročilé lezce.

Nikdy jste nelezli a nemáte na to potřebné vybavení? Nevadí! Vybavení Vám rádi zapůjčíme. Upozorňujeme, že stěna je provozována bez odborného dohledu, ten pro Vás však na vyžádání rádi zajistíme. Pro občerstvení lze využít služeb naší hotelové restaurace.

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 734 440 088

Vstup

Dospělí 40 Kč
Děti do 15 let 20 Kč

Půjčovna

Sedák 20 Kč

SET
40 Kč

SET
100 Kč

Jistítko 20 Kč
MG 20 Kč
Boty 40 Kč  
Lano 40 Kč  

"Úroveň pokojů je vynikající a velmi příjemné prostředí. Vše pro práci a odpočinek od wifi po postel na úrovni. Poměr ceny/výkon je ve srovnání s jinými ubytovacími zařízeními nadstandardní a vřele doporučuji stejně tak jako se při služebních cestách do této lokality velmi rád vrátím."

Miroslav Cába

"Pobyt se nám velice líbil. Vybavení bylo moderní a personál příjemný. Velice praktické bylo, že hotel má vlastní restauraci, proto není nutné hledat, kde bychom si dali večeři. Velice bych vyzdvihla snídani, nejdříve jsme si vybírali z cca 5 jídel (míchaná vajíčka, párky, palačinky..), dále jsem měli na výběr káfu či čaj a k tomu jsme ještě dostali dostatek pečiva s máslíčky, marmeládou, medem a paštikou."

Markéta

"Velmi pěkný a vkusně zařízený hotel, s výbornou obsluhou a službami, opravdu příjemné překvapení v tak klidném místě. Vřele doporučujeme...jako výchozí základna pro výlety do okolí."

František Musil

Kontakt

Restaurace a hotel Olberg
Olomučany 58
679 03 Olomučany
HOTEL: +420 734 446 291
RESTAURACE: +420 734 440 088
olberg@olberg.cz
restaurace@olberg.cz

facebookyoutube

Hotel Olberg v Olomoučanech hodnocení