V srdci Moravského krasu

Užijte si krásu přírody v každém ročním období!

Více...

U nás myslíme na ostatní a dodržujeme zásady 3R.
Cítit se bezpečně je naší společnou zodpovědností.
Přejeme Vám pobyt plný radosti

Užijte si u nás skvělý relax

Přijďte k nám načerpat novou energii

Více...

Restaurace Olberg se nachází v přízemí hotelu a celková kapacita se salonkem je 65 míst (salonek je pro max 20 osob). Prostory lze využít pro pořádání společenských událostí, jako jsou svatby, oslavy či firemní akce. V letních měsících můžete posedět také venku, na terase.

Důraz na čerstvé suroviny a regionální produkty

Pokrmy v našem jídelním lístku jsou připravovány výhradně z čerstvých surovin. Podáváme kvalitní a chutné regionální výrobky, jako například kozí sýr Sedlák ze Šošůvky, plísňový sýr Niva z Otinovsi, med z Obory nebo pstruha z Rybářství Skalní Mlýn.

 

Otevírací doba:

Po–Čt:  10:30 – 22:00
Pá:  10:30 – 23:00
So:  11:00 – 23:00
Ne:  11:00 – 22:00

Pro hotelové hosty je v restauraci podávána snídaně formou rautu v čase od 8:00 do 10:00 hodin.

Chcete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na 734 44 00 88, nebo pošlete mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Odpovědný pracovník: Ivo Kovařík

"Úroveň pokojů je vynikající a velmi příjemné prostředí. Vše pro práci a odpočinek od wifi po postel na úrovni. Poměr ceny/výkon je ve srovnání s jinými ubytovacími zařízeními nadstandardní a vřele doporučuji stejně tak jako se při služebních cestách do této lokality velmi rád vrátím."

Miroslav Cába

"Pobyt se nám velice líbil. Vybavení bylo moderní a personál příjemný. Velice praktické bylo, že hotel má vlastní restauraci, proto není nutné hledat, kde bychom si dali večeři. Velice bych vyzdvihla snídani, nejdříve jsme si vybírali z cca 5 jídel (míchaná vajíčka, párky, palačinky..), dále jsem měli na výběr káfu či čaj a k tomu jsme ještě dostali dostatek pečiva s máslíčky, marmeládou, medem a paštikou."

Markéta

"Velmi pěkný a vkusně zařízený hotel, s výbornou obsluhou a službami, opravdu příjemné překvapení v tak klidném místě. Vřele doporučujeme...jako výchozí základna pro výlety do okolí."

František Musil

Kontakt

Restaurace a hotel Olberg
Olomučany 58
679 03 Olomučany
HOTEL: +420 734 446 291
RESTAURACE: +420 734 440 088
olberg@olberg.cz
restaurace@olberg.cz

facebookyoutube

Hotel Olberg v Olomoučanech hodnocení