V srdci Moravského krasu

Užijte si krásu přírody v každém ročním období!

Více...

U nás myslíme na ostatní a dodržujeme zásady 3R.
Cítit se bezpečně je naší společnou zodpovědností.
Přejeme Vám pobyt plný radosti

Užijte si u nás skvělý relax

Přijďte k nám načerpat novou energii

Více...

Online rezervace

rezervace

Rezervace ubytování online za nejvýhodnější ceny
na internetu

Více...

Akční balíčky

Pobytové balíčky

Přijeďte si zarelaxovat do Moravského krasu! Máme pro Vás nabídku zvýhodněných pobytových balíčků

Zobrazit balíčky

Wellness

wellnes

Na chvíli zapomeňte na starosti všedních dnů a přijďte k nám načerpat novou energii

Chci relaxovat

Týdenní menu

týdenní menu

Podívejte se na nabídku našeho týdenního menu a navštivte naši restauraci.

Více...

Vítáme Vás na stránkách moderního hotelu a restaurace Olberg. Najdete nás na okraji chráněné krajinné oblasti Moravský kras v klidné obci Olomučany čtyři kilometry od města Blanska.

Hotel nabízí ubytování v komfortních jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, LED televizí a pracovním stolem. Samozřejmostí je bezplatné internetové připojení. Pro rodiny nabízíme také ubytování v komfortních apartmánech pro 4 osoby.

Restaurace a salonek s celkovou kapacitou 65 míst jsou vhodné pro polední menu i sváteční večeři. Pro větší slavnostní příležitosti, jako rodinné oslavy, svatby, firemní školení či konferenci můžete využít dvě prostorné místnosti v druhém patře budovy.

K aktivnímu odpočinku jsme pro Vás zařídili půjčovnu sportovních potřeb přímo v hotelu. K vypůjčení je mimo jiné vybavení pro cyklistiku, in-line bruslení, nordic walking, zimní sporty či dobrodružství na vodě. Máme zde i nevšední sportovní potřeby jako jsou skákací boty, dvojkolo či elektrická vozítka SEGWAY. Protáhnout se taky můžete na naší venkovní lezecké stěně, potřebné vybavení Vám rovněž zajistíme.

Novou energii přijďte načerpat do privátního wellness centra, kde můžete využít saunu, vířivku nebo venkovní vyhřívaný bazén.

A jak vznikl název Olberg? Je odvozen od názvu obce Olomučany, kde se hotel a restaurace nachází, a Starého hradu zvaného v některých knihách WildenBERG. Znak v logu Olberg znázorňuje býka v jeskyni Býčí skála, jež se nachází jen pár minut jízdy od hotelu.

Proč zvolit právě náš hotel?

- skvělá poloha v srdci Moravského krasu

- blízko do města i do přírody s dobrou dostupností autem i MHD

- moderní vybavení a vysoká kvalita poskytovaných služeb

- welness, sportovní i adrenalinové aktivity, půjčovna sportovních potřeb

- poctivá kuchyně v příjemném prostředí hotelové restaurace

- prostředí je vhodné pro rodinou dovolenou, firemní večírek i svatbu

- prostorné parkoviště v areálu hotelu

- bezbariérový přístup


"Úroveň pokojů je vynikající a velmi příjemné prostředí. Vše pro práci a odpočinek od wifi po postel na úrovni. Poměr ceny/výkon je ve srovnání s jinými ubytovacími zařízeními nadstandardní a vřele doporučuji stejně tak jako se při služebních cestách do této lokality velmi rád vrátím."

Miroslav Cába

"Pobyt se nám velice líbil. Vybavení bylo moderní a personál příjemný. Velice praktické bylo, že hotel má vlastní restauraci, proto není nutné hledat, kde bychom si dali večeři. Velice bych vyzdvihla snídani, nejdříve jsme si vybírali z cca 5 jídel (míchaná vajíčka, párky, palačinky..), dále jsem měli na výběr káfu či čaj a k tomu jsme ještě dostali dostatek pečiva s máslíčky, marmeládou, medem a paštikou."

Markéta

"Velmi pěkný a vkusně zařízený hotel, s výbornou obsluhou a službami, opravdu příjemné překvapení v tak klidném místě. Vřele doporučujeme...jako výchozí základna pro výlety do okolí."

František Musil

Kontakt

Restaurace a hotel Olberg
Olomučany 58
679 03 Olomučany
HOTEL: +420 734 446 291
RESTAURACE: +420 734 440 088
olberg@olberg.cz
restaurace@olberg.cz

facebookyoutube

Hotel Olberg v Olomoučanech hodnocení