V srdci Moravského krasu

Užijte si krásu přírody v každém ročním období!

Více...

Svatba na Olbergu

Prožijte Váš svatební den a nezapomenutelnou svatbu na hotelu Olberg

Více...

snek krasikPohádkové království nabízí rodinám s dětmi - i dalším cílovým skupinám aktivní program pro poznávání území Moravského krasu. Nosnými prvky programu je poznávání území formou pověstí a pohádkově zpracovaných příběhů se společnou pohádkovou bytostí Šnekem Krasíkem.

Projekt počítá se sběratelským zájmem, protože děti budou na jednotlivých lokalitách sbírat razítka s hlavními hrdiny pohádek do cestovního, za které získají odměnu.

Jako první budete potřebovat cestovní pas a mapu pohádkového království. Ty získáte v libovolné pohádkové kanceláři zdarma. Následně objevujete krásné místa Moravského krasu a sbíráte jednotlivé razítka v pohádkových kancelářích, které jsou uvedeny na mapě.

Za tyto razítka pak získáte odměnu:

razítko

- za tři libovolná razítka dostaneš pexeso s postavičkami z pohádkového království

- za šest libovolných razítek dostaneš dřevěné památeční kolečko s postavičkou z pohádkového království.

- za devět libovolných razítek dostatneš pohádkovou knížku Putování královstvím šneka Krasíka, je v ní celkem deset pohádek, založených na pověstech z Moravského krasu.

Jedna z pohádkových kanceláří je i u nás v hotelu a restauraci Olberg. Razítko čerta získáte u naší obsluhy restaurace. Kromě razítka se u nás můžete i výborně najíst či ubytovat, využít možností naší půjčovny sportovních potřeb, wellness či si zalézt na lezecké stěně v areálu hotelu.

Těšíme se na Vás!

zdroj: www.krasko.info

"Úroveň pokojů je vynikající a velmi příjemné prostředí. Vše pro práci a odpočinek od wifi po postel na úrovni. Poměr ceny/výkon je ve srovnání s jinými ubytovacími zařízeními nadstandardní a vřele doporučuji stejně tak jako se při služebních cestách do této lokality velmi rád vrátím."

Miroslav Cába

"Pobyt se nám velice líbil. Vybavení bylo moderní a personál příjemný. Velice praktické bylo, že hotel má vlastní restauraci, proto není nutné hledat, kde bychom si dali večeři. Velice bych vyzdvihla snídani, nejdříve jsme si vybírali z cca 5 jídel (míchaná vajíčka, párky, palačinky..), dále jsem měli na výběr káfu či čaj a k tomu jsme ještě dostali dostatek pečiva s máslíčky, marmeládou, medem a paštikou."

Markéta

"Velmi pěkný a vkusně zařízený hotel, s výbornou obsluhou a službami, opravdu příjemné překvapení v tak klidném místě. Vřele doporučujeme...jako výchozí základna pro výlety do okolí."

František Musil

Kontakt

Restaurace a hotel Olberg
Olomučany 58
679 03 Olomučany
HOTEL: +420 734 446 291
RESTAURACE: +420 734 440 088
olberg@olberg.cz
restaurace@olberg.cz

facebookyoutube

Hotel Olberg v Olomoučanech hodnocení